Industrial Hemp > Sensi Seeds > Outdoor Growing
  FAQ FAQ  Forum Search   Calendar   Register Register  Login Login

my mexican sativa

Post Reply Post Reply Page  <12
Author
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
barteeboy View Drop Down
Sensi Seedling
Sensi Seedling

Online Status: Offline
  Quote barteeboy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 July 2006 at 09:49
Cze all
ty Nowik jak spray? Zrobiles go, zadzialal?
Back to Top
Novik-HKP View Drop Down
Sensi Seedling
Sensi Seedling

Quote Novik-HKP Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 July 2006 at 10:41
Nie zrobiłem. Okazało się bowiem, że przyczyna są ślimaki. Kupiłem w Castoramie taki preparat "Ślimakol" i rozsypałem dookoła. Roślinka żyje i ma się dobrze, dzięki ślimakom rozkrzewiła się mocno nad 3-cim liściem. W tej chwili ma ko. 1m wysokości.
Pozdrowienia!
Back to Top
Novik-HKP View Drop Down
Sensi Seedling
Sensi Seedling

Quote Novik-HKP Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 July 2006 at 10:45
ok Clown
Pozdrowienia!
Back to Top
Sir_Ice View Drop Down
Sensi Seedling
Sensi Seedling

Quote Sir_Ice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 July 2006 at 16:35
witam panowie, ja mam 5 roslinek mexican sativy, 4 w plenerze, a jedna narazie we wiaderku stoi w ogrogku.
zastanawiam sie czy mozna bedzie ja przyciac gdy osiagnie powiedzmy te 150cm zeby nie rosla w gore?
dodam ze to pierwszy raz gdy w ogole mam jakakolwiek roslinke w posiadaniu i fajnie by bylo gdyby dala plon :D
Back to Top
shrilata View Drop Down
Sensi Seedling
Sensi Seedling

Quote shrilata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 July 2006 at 19:21
   I'm not an expert but am a gardener of great veggies and flowrs....and this looks like it might be flea beetle.
There is a natural sprayccalled Soap Sheild and can be bought from gardens Alive (US company) with a web site.
buena suerte
Back to Top
Novik-HKP View Drop Down
Sensi Seedling
Sensi Seedling

Quote Novik-HKP Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 July 2006 at 06:44
Wydaje mi się, że pozbawienie rośliny stoąka wzrostu dopiero na tej wysokości jest niewłaściwe. Fajnie rozkrzewiają się, gdy zrobić to nad 4-5 liściem. Ale lepiej późno niż wcale. A jak sobie radzisz z podlewaniem? Susza taka potworna, ze chyba codziennie latasz z wiaderkiem?Wink
Pozdrowienia!
Back to Top
Novik-HKP View Drop Down
Sensi Seedling
Sensi Seedling

Quote Novik-HKP Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 July 2006 at 07:50
KONIEC!!! Wyrwałem wszystko i wyrzuciłem. Rezygnuję z dalszej hodowli z przyczyn rodzinnych - moja żona jest w ciąży i nie będę się w tej chwili narażał na niebezpieczeństwo ze strony  psów...
Pozostałym życzę wytrwałości i szczęścia!joint
Pozdrowienia!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down